Modlitwa dziękczynna do Matki Bożej

Przyjmij, o Potężna, Najczystsza Pani i Królowo nasza,
Boża Rodzicielko, te pochwalne hymny,
które Tobie jedynej z wdzięcznością śpiewamy,
my słudzy Twoi niegodni.
Wybrana spośród wszystkich pokoleń, nad wszystkie stworzenia
nieba i ziemi wspanialszą się okazałaś.
Przy Twoim udziale Pan zastępów jest z nami.
Przez Ciebie poznaliśmy Syna Bożego i nasyciliśmy się
świętym Ciałem i Krwią najczystszą.
Dlatego błogosławiona jesteś z pokolenia na pokolenie,
przez Boga wysławiona, wspanialsza od Cherubinów
i czcigodniejsza od Serafinów.
W tej oto godzinie, o pełna chwały Bogurodzico Najświętsza,
nie ustawaj w modlitwie za nas, niegodne Twe sługi,
byśmy od wszelkiej złej myśli i od wszelkiego nieszczęścia wolni byli
i od wszelkiej szatańskiej złośliwości uchronieni.
Aż do chwili ostatniej wstawiając się za nami,
zachowaj nas nienagannymi.
Orędownictwem bowiem Twoim i opieką chronieni,
Jedynemu w Trójcy Bogu, Stwórcy wszechświata
składamy chwałę, cześć, hołd i dziękczynienie
teraz i zawsze i na wieki wieków.

Amen.
2017-02-22 18:37 61885

Komentarze

~Paweł

Zachęcam was do modlitwy do ukochanej Matki. Uwierzcie mi ze jak z całego serca poprosicie Maryję o laski to je otrzymacie . Ja duzo lask otrzymałem. Kocham Cie mamo.

~Paweł

Bardzo Ci dziękuję Matko Ukochana za kolejne otrzymane łaski. Ty udowadniasz ze jeżeli ktoś zwroci się do Ciebie z ufnym sercem i miłością to zawsze pomagasz . Zachęcam wszystkich zeby prosili Matke Bożą o pomoc w potrzebie . Nasza Matka w Niebie naprawdę czyni Cuda .

~Dorotka

Matuchno Najświętsza dziękuję Ci najbardziej jak potrafię za łaskę, o której Ci wiadomo, którą ofiarował Twój Najdroższy Syn oraz Ty ukochana Matuś. Błogosławcie całej mojej rodzinie i otaczajcie nas Swą nieustanną opieką. Kocham Was.

~Ewa i Mateusz

Panie Boże, Panie Jezu, Matko Boża i wszyscy Świeci do których modlimy się, bardzo dziękujemy za wynik badania.

~Sylwia

Dziękuję Mateńko za dzisiejszy wynik. Kocham Cię Mateńko ❤️

~Nie mam

Ukochana Matko, dziękuję Ci za wzięcie mnie w opiekę i uratowanie z trudnej sytuacji, w jakiej mogłam się znaleźć. Wiem, że czuwasz nade mną i to Ty wybawiłaś mnie z kłopotów. Niech będzie Ci część, chwała i dziękczynienie, na wieki wieków, amen!

~Lidia

Ukochana Matko, dziękuję Ci za wzięcie mnie w opiekę i uratowanie z trudnej sytuacji, w jakiej mogłam się znaleźć. Wiem, że czuwasz nade mną i to Ty wybawiłaś mnie z kłopotów. Niech będzie Ci cześć, chwała i dziękczynienie, na wieki wieków, amen!

~Paweł

Mamusiu. Dziekuje Ci za wszystko czym mnie obdarzyłaś. Jestes wspaniala i kochana . Tak wielkich rzeczy jeszcze nie widziałem. Kocham Cie całym sercem. Dziekuje tez Ojcu naszemu Panu i Stwórcy.

~zosia

Mamus dziekuję Ci za pomoc,ktorej udzieliłaś proszącym Cię o Nią i dziękuję za pomoc,ktorej i mnie przed chwilą udzieliłaś ,w trudnej bardzo rozmowie ,modlę sie do Ciebie Nowenną 3 Zdrowaś Maryjo, jeszcze raz dziękuję i modle sie razem z Wami

~Iwona

Maryjo Niepokalanie Poczęta, Mamo, dziękuję za wysłuchanie modlitw niegodnych - dzisiaj przyszedł na świat nasz wnuk, dziecina niepełnosprawnych rodziców. Jest zdrowy i piękny. Do końca dni swoich bedę świadczyć o Twojej Macierzyńskiej pomocy i opiece. Czuwaj nad tą Trójką ❤ Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i na wieki wieków. Amen.

~Jacek

za to, żeś Ty Piękna Pani wysłuchała próśb moich i mnie niegodnego otoczyłaś pomocą i opieką w tak trudnych chwilach, ja najszczerzej dziękuję i postaram się oddać dobro, które mnie spotkało moim bliskim, bo tylko tyle mogę.

~Jarek

Dziękuję Ci Najświętsza, Najcudowniejsza Matko za wszelkie łaski, a przede wszystkim za pozwolenie.

~TataJ

Najukochańsza Matko Boska, Matko nasza, dziękuję za szybką pomoc naszemu dzieciątku i proszę ciągle o zdrowie dla żony. Ufam i wierzę.

~Grażyna

Cudowna Matko Boża dziękuję za łaskę o którą prosiłam dla Marka i otrzymałam. Kocham Cię Boże całym sercem swym i Maryjo..Bóg zapłać. MARYJO mniej nas w Swej opiece i chroń od zła wszelkiego pod Swój plaszcz.DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ.

~Mariola

Dziękuję Najświętsza Panienko za opiekę i prowadzenie. Dziękuję za męża i dzieci. Dziękuję za wszystkie łaski, za to że czuję Twoją obecność. Dziękuję.

~Dianaa

Dziękuję ci że wzięłaś mnie i moje małe malentwo pod opiekę w stanie błogosławionym

~Agula

Dziekuje Za wszystko. Za szczęście ktorym mnie obdarowujesz

~Mbagda

Dziękuje za wszystkie łaski, bardzo dziękuje❤️

~Weronika

Dziękuję Ci Najświętsza Pani za pomoc i proszę czuwaj nade mną na dalsze lata.

~Agnieszka

Dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski ,za wysłuchanie moich próśb i spelnienie moich marzeń. Wszystko zawdzięczam Tobie i Bogu . Sama nie zdołałabym nic . Dziękuję że mimo wszystko Jesteście przy mnie w każdy czas...

~Dorota

Piękna modlitwa, nie ujęłabym własnymi słowami piękniej uwielbienia i dziękczynienia dla Trójcy Przenajświętszej i Najświętszej Maryi Panny. Postaram się odmawiać jak najczęściej tę modlitwę oraz słowa z Dzienniczka św. Siostry Faustyny: O Jezu, Boże wiekuisty, dziękuję Ci za niezliczone łaski i dobrodziejstwa Twoje. Niech każde uderzenie serca mojego będzie nowym hymnem dziękczynienia ku Tobie, Boże. Każda kropla krwi mojej niech krąży dla Ciebie, Panie; dusza moja - to jeden hymn uwielbienia miłosierdzia Twego. Kocham Cię, Boże, dla Ciebie samego (Dz. 1794).

~Monika

Modlitwa płynąca z głębi serca: dziękuję ci matko boża za to że jesteś moją jedyną matka do ktorej modlę się i którą kocham z całego serca. jestem sierota choć moja biologiczna matka żyje, bez cb czułabym się niewidzialna.Z uwagi iż sama jestem matką serce mi pęka jak wyobrażę sobie ile przeszłaś dla nas grzeszników,a mimo to zawsze mogę na cb liczyć.zawsze czuje twoja ochronę i ciepło serca dzieki któremu żyję. dziekuje

~Nie mam

Piękne, płynące z głębi duszy słowa takie piękniejsze zebrane moich myśli i modlitw dziekczynnych; Bóg zapłać Amen